Our Journal

Milföy’ün Pasta Hali

Milföy pasta, alışılmışın dışında ve kendine özgü tarifi ile benzersiz bir tatlı. Eğer daha önce bir milföy pasta yemediyseniz, bu lezzet sizi gerçekten etkileyecek! Her ne kadar Fransızlara özgü bir tatlı olsa da, Nazar Pastanesi’nin hünerli ustaları tarafından son derece leziz şekilde üretiliyor. Milföy sofralarda tatlı olarak görmeye alışmadığımız bir malzeme olsa da, tatlı hali de damaklarda uzun süre unutulmayacak bir tat bırakıyor.  Pasta kreması, süt, çilek ve vanilya bu muazzam tatlıda bir araya geliyor ve gerek yemeklerden sonra, gerekse de 5 çaylarında tüketilebilecek bir tatlıya dönüşüyor.

Milföyü Bir de Böyle Deneyin!

Türkiye’de milföyün börek halini herkes mutlaka yemiştir. Fakat tatlı hali herkes tarafından bilinmez. Milföy pasta, Nazar Pastanesi’nin müşterileri için sunmuş olduğu en özel ürünlerden biri. Dolayısıyla bu tatlıyı yerken hem daha iyi bir ruh haline sahip olacak, hem de kendinizi özel hissedeceksiniz.

Türkiye’de milföy yapan pek çok nokta bulunuyor olsa da, eşsiz ve benzersiz bir tatlı deneyimi yaşamak istiyorsanız, bunun için Nazar Pastanesi’ni tercih edebilirsiniz. Nazar Pastanesi’nin tüm ürünleri günlük olarak hazırlanmakta ve tüm siparişlerde taze olarak servis edilmektedir. İsterseniz şubeyi ziyaret ederek bu enfes tatlılardan tüketebilir, isterseniz de teslimat seçeneklerini inceledikten sonra bulunduğunuz adrese sipariş geçebilirsiniz. Siz de bu eşsiz deneyimi yaşamak için geç kalmayın!