Our Journal

Enfes Lezzeti İle ŞUKARAMEL!

Tags :

Şukaramel, ülkemizde Ballı Baba olarak da bilinen, yiyenlerin tadını unutamadığı enfes tatlılardan biri. Bu tatlının en güzel örnekleri bugün Nazar Pastanesi’nde üretilmeye devam ediyor. Form olarak profiterole de yakın olan bu tatlı, ağır olmamakla birlikte, tatlı ihtiyacınızı karşılayan ve yorucu bir günde kendinizi ödüllendirmeniz için ideal bir ürün. ŞuKaramel ismini, kökeninin Fransa olması sebebiyle alıyor. Her ne kadar Türkiye’de evlerde yapılan bir tatlı olsa da, ŞuKaramel’i, geleneksel yöntemlerle üreten hünerli ustaların elinden yemek de paha biçilemez bir deneyim oluyor.

En Güzel Karamel, ŞuKaramel!

Eğer daha önce ŞuKaramel yemediyseniz, bu benzersiz tatlıyı damağınızın unutamadığı tatlar listesine eklemek için Nazar Pastanesi’ne davetlisiniz! Nazar Pastanesi ballı baba ya da bugün bilinen adıyla ŞuKaramel’i, kendine özgü yöntemlerle ve çok uzun yıllardır üretiyor. Kalitesinden dolayı adından sıkça söz ettiren bu tatlı, her gün taze olarak üretiliyor ve servis tepsisindeki yerini alıyor.

Ballı Baba adıyla anılan bu tatlı her ne kadar Fransa kökenli olsa da, Türk mutfağında da hatırı sayılır tatlılardan biri olarak kabul ediliyor. Nazar Pastanesi bu tatlıyı sizler için her gün taze olarak üretmekle kalmıyor, aynı zamanda telefonla ya da internetten sipariş yöntemiyle İstanbul’un belli bölgelerine teslim edebiliyor. Nazar Pastanesi her gün taze olarak ürettiği ürünlerle yüzlerde gülümseme yaratmaya devam ediyor!