Our Journal

Akışkan Çikolatalı Profiterol

Tags :

Fransız mutfağının ünlü tatlılarından olan profiterol, hiç şüphesiz en sevilen tatlılardan biri. Yuvarlak şekilli hamurların arasına doldurulmuş özel kreması ve üzerindeki akışkan çikolatası ile damakları dolduran profiterol, tatlı ihtiyacını karşılamanın en keyifli yolu. Çay ve kahvenin yanında servis edilen profiterol tatlısı, 7’den 70’e herkesin tüketebileceği kadar lezzetlidir. Evde yapımı da mümkün olan profiterol, usta ellerden yenildiğinde bambaşka bir lezzet sunar. Fransa kökenli bu muhteşem lezzet deneyimli ustalar ve geleneksel malzemelerle birleşerek enfes şekilde sunulur.

Nefis Bir Çikolata Lezzeti

Profiterol, çikolatalı tatlılar arasında lezzeti ve damakta bıraktığı enfes tadı ile öne çıkan bir tatlıdır. Nazar Pastanesi’nin deneyimli ustalarının özenle hazırladığı profiterol, lezzetini yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi ve üzerinde harcanan emekten alıyor. Kendine has yöntemlerle en kaliteli ve taze malzemeler kullanılarak hazırlanan bu tatlı, yiyenlerde bir daha yeme isteği uyandırıyor. Günlük malzemeler kullanılarak ve muazzam bir emek ve özen gösterilerek üretiliyor.

Özel hamur topları arasına konulan taze krema ve üzerindeki eritilmiş çikolata sosuyla hazırlanan profiterol, Nazar Pastanesi kalitesiyle sunuluyor. Tatlı kültüründe önemli bir yeri olan bu evrensel tat, ustalık ve deneyimle Nazar Pastanesi’nde buluşuyor. Nazar Pastanesi olarak her türlü tatlı siparişinizi alıyor ve taze olarak adresinize teslim ediyoruz. Kullandığımız doğal ve kaliteli malzemeler sunduğumuz ürünlerin daha lezzetli olmasını sağlıyor.